כתבו על 'אש קטנה'
ו'זה הפסקול'

✿ "אש קטנה" מציג את אהוד בנאי כנגן גיטרה אקוסטית חם ומרגש, קשוב ורגיש, שמצייר באצבעותיו תחושות, מצבי רוח ונפש ואווירה, של מי שמיטיב להתבונן בסביבה ולחקור את נפש האדם". 
עמוס אורן, הבמה

"אהוד בנאי במיטבו בנגינה רבת גוונים, משרטט צלילים כאילו הם ציורים מוסיקליים... במארג צליל שיש בו סיפור ומתח".
יוסי חרסונסקי

✿ מארז שני האלבומים, “אש קטנה” ו “זה הפסקול” מציע לנו בנאי מעט אחר. היצירתיות, האופי, הפרסונה האמנותית , כולן נוכחות. בנאי נחשף כאן כנגן כפי שלא נחשף עשורים שלמים- הוא והגיטרה נטו, והמאזין יכול לקבל הזדמנות נדירה לשמוע את האיש דרך הגיטרה ללא מסך או מיסוך, טקסט שימשוך את תשומת הלב או נגנים אחרים שמפרשים אותו בנגינתם...חווית האזנה סוחפת ומרגשת".  
גיא טנא, חבית הדגים

✿ "הדיסק מתאפיין במלודיות מפותלות ומסולסלות בסאונד צח וקרוב, שההישג העיקרי שלהן הוא שלמרות המורכבות המהורהרת- הן עדיין נעימות, צלולות ועשירות במוזיקליות שמזרח ומערב מעורבבים בה לכדי שעטנז אורגינלי לגמרי". 
בועז גולדברג, כלכליסט

✿ "בשפת הגיטרה המדויקת של בנאי הוא מספר ללא מילים על נחלים שזורמים, ענני גשם כבדים, על הבית שלו, על אביב שמתעורר ועל מייקל צ'פמן, אחד מגיבוריו המוסיקליים".
סער גמזו, ישראל היום

✿ "אש קטנה הוא כל מה שטוב בבנאי הישן והחדש, אלבום נפלא, חשוף, מפליא בנגינת גיטרה".
רוי רגב, פנאי פלוס

✿ "אש קטנה הוא מהלך אמיץ ויפה". 
אמיר שוורץ, ידיעות אחרונות

✿ "הכי בלאדי, ישר מהשדה,קטעי גיטרה אקוסטית משובחים שמבליטים גם את היכולת הטכנית של בנאי על הכלי, סגנון מהורהר, גלילי, כמעט אתה מריח את הטיון והרוזמרין..." 
בני איתן, חם באוזן

לחצו כאן להאזנה ורכישה