אהוד בנאי "הולך ומתקרב"

זאפה ירושלים  | 2.7.20 | יום חמישי

כניסת קהל : 19:45 | תחילת מופע : 21:30

לרכישת כרטיסים


במופע החדש חוגג אהוד את יציאת האלבום החדש "הולך ומתקרב" שמצטרף לקריירה מוסיקלית עשירה המתפרסת על פני יותר משלושה עשורים.

אהוד, טרובדור הרוק הישראלי ומשורר הבלוז העברי, בליווי להקתו המשובחת, מביא איתו את כל הצלילים, המראות והחוויות שאסף בדרכו עד היום. 

המופע יכלול שירים מהאלבום החדש ושירים אהובים מכל האלבומים שנעטפו בעיבודים חדשים:

אבא תן לי יד, ערב יום העצמאות, זקוק למחילה, היום, כולם יודעים, טיפ טיפה, זמנך עבר, פלורנטין, דוד ושאול, ג'מלי פורוש ועוד..

 

כתבו על האלבום:

"בנאי, מהיוצרים הבודדים כאן שבאמת אפשר להאמין לכל מילה שהם שרים" ( אמיר שוורץ, ידיעות אחרונות)

 

"יש עדיין אלבומים שמצדיקים לחלוטין את הפורמט. הדוגמא הטובה מכולן בזמן האחרון היא האלבום החדש והמצוין של אהוד בנאי, 'הולך ומתקרב' " (בן שלו, הארץ)

 

"להתמכר לשירים היפים ולקולו המנחם. אם תתנו את זה לעצמכם, ובאמת תפתחו את הלב, לא רק שתחוו חוויה אמיתית - אני בטוח שיהיו רגעים בהם העיניים שלכם יתמלאו בדמעות של אושר...  

 

אהוד בנאי מצליח לא רק להביא את אחד האלבומים הכי יפים של השנים האחרונות, אלא גם אלבום שנשמע צעיר, על זמני ובו בזמן עכשווי מאוד...

 "הולך ומתקרב" הוא אלבום שמוכיח שכל מה שצריך בשביל אלבום מושלם, גם בעידן הזה, הוא שיהיה לך מה להגיד" ( גל אוחובסקי, מאקו)

 

"האלבום מורכב מפסיפס סיפורים צבעוני... המוזיקה מבעירה את השירים בלהבות-לחנים יפהפיים" (תימורה לסינגר, מאקו)

 

"בנאי הוא המספר האולטימטיבי שכבר עשרות שנים משקף מציאות מבעד לעיניים שלו שרואות הכל, ואנחנו רואים דרכן את עצמנו. וזה כל היופי והקסם באלבום החדש, ובאהוד בנאי בכלל." ( שחר אמאנו, מגזין הכותל הישראלי)

 


על הבמה ההרכב המנצח:

גיל סמטנה: הפקה מוסיקלית, בס

ערן פורת: תופים

נושי פז: גיטרות

אלעד כהן בונן: כלי הקשה וסאמפלר

ביל צור: קלידים

 
צלם: צחי אלגיא
אהוד בנאי "ערב יום העצמאות" | קליפ מתוך האלבום החדש 'הולך ומתקרב'