אהוד בנאי "הולך ומתקרב"

בארבי ת"א

13.8.20  |  יום חמישי  |  כניסת קהל: 20:30 |  תחילת מופע: 22:00

לרכישת כרטיסים


את אהוד בנאי לא צריך להציג , המוסיקה שלו מלווה אותנו כבר למעלה מ 3 עשורים. נפגשנו איתה בצבא ובמסעות כומתה, בטיול להודו, בשיר חופה, בעצם בכל מסע ונקודה חשובה בחיינו. 

אהוד טרובדור הרוק הישראלי, עם להקתו המופלאה חוגג בבארבי את יציאת האלבום החדש "הולך ומתקרב" אליהם יצטרף הסקסופוניסט הנפלא אבטה בריהון. 

ביחד יבצעו שירים מהאלבום החדש ושירים אהובים מכל האלבומים שנעטפו בעיבודים חדשים: אבא תן לי יד, ערב יום העצמאות, זקוק למחילה, היום, כולם יודעים, טיפ טיפה, פלורנטין, דוד ושאול, ג'מלי פורוש ועוד..

 

כתבו על האלבום:

"בנאי, מהיוצרים הבודדים כאן שבאמת אפשר להאמין לכל מילה שהם שרים" ( אמיר שוורץ, ידיעות אחרונות)

 

"יש עדיין אלבומים שמצדיקים לחלוטין את הפורמט. הדוגמא הטובה מכולן בזמן האחרון היא האלבום החדש והמצוין של אהוד בנאי, 'הולך ומתקרב' " (בן שלו, הארץ)

 

"להתמכר לשירים היפים ולקולו המנחם. אם תתנו את זה לעצמכם, ובאמת תפתחו את הלב, לא רק שתחוו חוויה אמיתית -  אני בטוח שיהיו רגעים בהם העיניים שלכם יתמלאו בדמעות של אושר...  

 

אהוד בנאי מצליח לא רק להביא את אחד האלבומים הכי יפים של השנים האחרונות, אלא גם אלבום שנשמע צעיר, על זמני ובו בזמן עכשווי מאוד... "הולך ומתקרב" הוא אלבום שמוכיח שכל מה שצריך בשביל אלבום מושלם, גם בעידן הזה, הוא שיהיה לך מה להגיד" ( גל אוחובסקי, מאקו)

 

על הבמה ההרכב המנצח:

גיל סמטנה: הפקה מוסיקלית, בס

ערן פורת: תופים 

נושי פז: גיטרות

אלעד כהן בונן: כלי הקשה וסאמפלר

ביל צור: קלידים

אורח מיוחד אבטה בריהון: סקסופון

אהוד בנאי: גיטרות, מפוחית ושירה

 
צלם: אלדד שושן
אהוד בנאי "ערב יום העצמאות" | קליפ מתוך האלבום החדש 'הולך ומתקרב'